“Вони не генерують прибутку, але й не потребують доінвестування. Фактично вони самоокупні попри те, що через пандемію ми втратили близько половини обігу”, – розповідає він.

Фінансові показники холдингу, як і загальну суму інвестицій, Худо не розголошує, посилаючись на внутрішню політику.

Дізнатися про загальний обіг холдингу – непросте завдання, юридична структура досить розгалужена. Крім самого !Fest, є ще десятки споріднених компаній, де власниками є Худо, Назарук та Герасімов.

У найбільших компаній групи дохід – десятки мільйонів гривень. За даними системи СontrAgent, дохід холдингу !Fest у 2019 році сягав 36-37 млн грн, а чистий прибуток – 280 000-290 000 грн. Роком раніше – у 2018-му – дохід був 23-24 млн грн.

ТОВ “Шокооооооолад”, яке представляє Львівську майстерню шоколаду, за оцінками системи СontrAgent, у 2019 році отримав 32-33 млн грн виторгу (у 2018-му було 27-28 млн грн). Як окремі юрособи, серед засновників яких є !Fest, функціонують Реберня в Одесі, Реберня на Дерибасівській. А ТОВ “Львівські Пляцки” з реєстрацією у Чернівцях, власниками якого є Худо, Назарук та Герасімов, показало за підсумками 2019 року 5-5,1 млн грн доходу.

Андрій Худо стверджує, що гроші для розвитку холдингу !Fest не є великою проблемою.

“Якщо говорити про джерела фінансування, то це суміш кредитного і власного капіталу. У нашого холдингу завжди було все добре з доступом до грошей. Нас кредитують три міжнародні банки, зокрема Райффайзен Банк Аваль”, – розповідає Худо.

За даними пресслужби !Fest, у Львові, де всі заклади холдингу розвиваються власним коштом, без партнерів, наразі зайнято 2000 людей. Якщо екстраполювати ці цифри на всю Україну, то ресторани !Fest стали роботодавцями для понад десятка тисяч людей.

admin
sirlexa@gmail.com

Добавить комментарий